Gitarr Levin
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LEVIN, gitarr, 1950-tal, etikettmärkning 10-års garanti, modellnr 311 269 (1954), längd ca 100 cm
Kuntoraportti
Lagning
872760
Päivämäärä:
2021-02-03