Gitarr Levin

Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LEVIN, gitarr, 1950-tal, etikettmärkning 10-års garanti, modellnr 311 269 (1954), längd ca 100 cm

Kuntoraportti

Lagning

872760

Päivämäärä:

2021-02-03