Flaskor Otto Bauer Holmegaard
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
KASTRUP HOLMEGAARD, OTTO BAUER, 2 st, flaskor, orange och grönt glas, höjd ca 38 samt 44 cm
Kuntoraportti
Slitage, smärre repor, en flaska saknar etikett
872762
Päivämäärä:
2021-02-09