Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, stomme i vitmetall, folierade skivor/brickor, längd 87, bredd 46, höjd 96 cm

Bruksskick, något bågnade skivor/brickor

872764

2021-02-12