Arbetsstol 1900-talets första hälft

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARBETSSTOL, 1900-talets första hälft, stomme i ek, stoppad sits och rygg, klädsel i brunt läder, skyltmärkt Åtvidaberg, höj- och sänkbar

Senare klädsel, brukslitage

872768

2021-02-10