Matta 1900-talets andra hälft
Valmis
2021-02-10
872773
| Korkein tarjous | 1 900 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
MATTA, 1900-talets andra hälft, möjligen Kasthall, gråmönstrad med inslag av rosa och lila, ca 200x131 cm
Smärre skador och fläckar