Heissner tomte

Heissner tomte
Heissner tomte
Heissner tomte
Heissner tomte
Heissner tomte
Heissner tomte
Heissner tomte
Heissner tomte

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEISSNER, skulptur, tomte med skottkärra, Tyskland, 1900-talets andra hälft, handmålad keramik respektive trä, märkt med etikett samt i godset, höjd 51 cm.

Sedvanligt ytslitage.

872776

2021-02-12