Byrå rokokostil
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, rokokostil, 1900-talets andra hälft, fanerad med olika träslag, skiva av marmor, tre lådor, höjd ca 80, bredd 85 cm, djup 47 cm.
Bruksslitage,lite torrsprickor, träavslag, fläck på marmorplattan
872794
2021-02-09