Byrå rokokostil
2021-02-09
872794
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, rokokostil, 1900-talets andra hälft, fanerad med olika träslag, skiva av marmor, tre lådor, höjd ca 80, bredd 85 cm, djup 47 cm.
Bruksslitage,lite torrsprickor, träavslag, fläck på marmorplattan