Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets andra hälft, fanerad med olika träslag, skiva av marmor, tre lådor, höjd ca 80, bredd 85 cm, djup 47 cm.

Bruksslitage,lite torrsprickor, träavslag, fläck på marmorplattan

872794

2021-02-09