Theodor Billing

Theodor Billing
Theodor Billing
Theodor Billing
Theodor Billing
Theodor Billing
Theodor Billing

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

THEODOR BILLING (1817-1892): Skogsdunge i aftonljus, signerad TBilling, olja på duk, ca 50x65 cm

Hål i duk, retusch

872796

2021-02-05