Läkarskåp 1900-tal

Läkarskåp 1900-tal
Läkarskåp 1900-tal
Läkarskåp 1900-tal
Läkarskåp 1900-tal
Läkarskåp 1900-tal
Läkarskåp 1900-tal
Läkarskåp 1900-tal
Läkarskåp 1900-tal
Läkarskåp 1900-tal
Läkarskåp 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LÄKARSKÅP, 1900-tal, plåt och glas, tre glashyllplan, höjd ca 170 cm, 60x43 cm

Slitage

872803

2021-02-09