Mortel med stöt

Mortel med stöt
Mortel med stöt
Mortel med stöt
Mortel med stöt
Mortel med stöt
Mortel med stöt
Mortel med stöt
Mortel med stöt

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MORTEL MED STÖT i sten, tidigt 1900-tal. Höjd 15,5 cm, Diam 23,5 cm, stöt, längd 18,5 cm

Bruksslitage, nagg

872815

2021-02-03