Byst, alabaster
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYST, föreställande Dante Alighieri, 1900-talets första hälft, Italien, alabaster, höjd ca 17 cm
Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem
Smärre slitage
872826
2021-02-08