Susanne Butcher

Susanne Butcher
Susanne Butcher
Susanne Butcher
Susanne Butcher
Susanne Butcher
Susanne Butcher

Klubbat för:

3 600 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

SUSANNE BUTCHER (Danmark född 1966): "Wallpaper", signerad S. H. Butcher, daterad a tergo 2017, ca 120x100 cm, ej inramad

Kuntoraportti

872830

Päivämäärä:

2021-02-05