Susanne Butcher
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SUSANNE BUTCHER (Danmark född 1966): "Wallpaper", signerad S. H. Butcher, daterad a tergo 2017, ca 120x100 cm, ej inramad
Kuntoraportti
872830
Päivämäärä:
2021-02-05