David Wretling skulptur
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAVID WRETLING (1901-1986): Par, bemålat gips, monterad på träsockel, signerad David Wretling, höjd 21 cm
Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem
Smärre slitage
872837
2021-02-08