Alexander Alkhovski

Alexander Alkhovski
Alexander Alkhovski
Alexander Alkhovski
Alexander Alkhovski
Alexander Alkhovski
Alexander Alkhovski

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALEXANDER ALKHOVSKI (1947): "Maler und Natur", signerad Alkhovski, olja på duk, ca 100x95 cm, ej inramad

872839

2021-02-05