Klubbat för:
750 SEK
1 000 SEK
KARMSTOL, rokoko/blandstil, 1900-talets mitt, träskuren dekor, klädsel i cognacsfärgat konstläder med pärlspikad dekor och djuphäftad rygg, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage
872841
2021-02-09