Sixten Lundbohm gouacher

Sixten Lundbohm gouacher
Sixten Lundbohm gouacher
Sixten Lundbohm gouacher
Sixten Lundbohm gouacher

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982), (2), Studier, monogramsignerade SL, gouache, en med dedikation, en daterad 68, ca 19x23,5 cm

872849

2021-02-03