Bägare silver 1700/1800-tal
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BÄGARE, silver, 1700/1800-tal, ciselerad dekor, saknar stämplar, höjd ca 10 cm, vikt ca 153g,
Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem
Siltage, märken och ojämnheter
872851
2021-02-08