Äldre akvareller flora
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÄLDRE AKVARELLER OCH TECKNINGAR, 1800-talets första hälft, mestadels flora, delvis med anknytning till Ronneby, bladstorlek mellan 19-39 cm i bredd
Åldersrelaterat slitage, revor, fläckar etc.
872853
2021-02-03