Äldre akvareller flora

Äldre akvareller flora
Äldre akvareller flora
Äldre akvareller flora
Äldre akvareller flora
Äldre akvareller flora
Äldre akvareller flora
Äldre akvareller flora
Äldre akvareller flora
Äldre akvareller flora
Äldre akvareller flora
Äldre akvareller flora
Äldre akvareller flora

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

ÄLDRE AKVARELLER OCH TECKNINGAR, 1800-talets första hälft, mestadels flora, delvis med anknytning till Ronneby, bladstorlek mellan 19-39 cm i bredd

Åldersrelaterat slitage, revor, fläckar etc.

872853

2021-02-03