Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Stadsmotiv med släde, sannolikt Ryssland, monogramsignerad, akvarell med täckvitt, 16x13 cm
872861
2021-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här