Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Stadsmotiv med släde, sannolikt Ryssland, monogramsignerad, akvarell med täckvitt, 16x13 cm

872861

2021-02-03