Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRANÅS STILARMATUR, Bordslampa, 1970-tal, valnöt, mässinglegerad metall, etikettmärkt, höjd 40 cm inkl sockel
originalskärm medföljer, ej funktionstestad, slitage på legering
872879
2021-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här