Tranås Stilarmatur bordslampa

Tranås Stilarmatur bordslampa
Tranås Stilarmatur bordslampa
Tranås Stilarmatur bordslampa
Tranås Stilarmatur bordslampa
Tranås Stilarmatur bordslampa
Tranås Stilarmatur bordslampa
Tranås Stilarmatur bordslampa
Tranås Stilarmatur bordslampa
Tranås Stilarmatur bordslampa
Tranås Stilarmatur bordslampa

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRANÅS STILARMATUR, Bordslampa, 1970-tal, valnöt, mässinglegerad metall, etikettmärkt, höjd 40 cm inkl sockel

originalskärm medföljer, ej funktionstestad, slitage på legering

872879

2021-02-08