Afteroom stolar

Afteroom stolar
Afteroom stolar
Afteroom stolar
Afteroom stolar
Afteroom stolar
Afteroom stolar
Afteroom stolar
Afteroom stolar
Afteroom stolar
Afteroom stolar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AFTEROOM, 1 par, "Dining Chair 3", stolar, Menu, Danmark, stomme i pulverlackerat stål, sits och rygg i svartlackerat trä, etikettmärkta, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, smärre repor, märken

872882

2021-02-10