Klubbat för:
8 000 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
LENNART RODHE (1916-2005): "Björndans", färgserigrafi, signerad, daterad och numrerad Lennart Rodhe 1990, 14/65, S. 121 x 80,5 cm
LITTERATUR: Millroth 296
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
872884
2021-02-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner