Tvp takkronor J.T Kalmar

Tvp takkronor J.T Kalmar
Tvp takkronor J.T Kalmar
Tvp takkronor J.T Kalmar
Tvp takkronor J.T Kalmar
Tvp takkronor J.T Kalmar
Tvp takkronor J.T Kalmar
Tvp takkronor J.T Kalmar
Tvp takkronor J.T Kalmar
Tvp takkronor J.T Kalmar
Tvp takkronor J.T Kalmar

Klubbat för:

220 EUR

Utropspris

300 EUR

TAKLAMPA, design J.T Kalmar, Österrike, 1960/70-tal,
metallstomme med glasblock, 6 ljuspunkter, höjd 37 cm, diameter ca 27 cm.

Mindre slitage

872894

2021-02-07