Byst, Napoleon

Byst, Napoleon
Byst, Napoleon
Byst, Napoleon
Byst, Napoleon
Byst, Napoleon
Byst, Napoleon
Byst, Napoleon
Byst, Napoleon

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYST, 1800-tal, föreställande kejsar Napoleon Bonaparte (1769-1821), skulpterad carraramarmor, runt postament, höjd 26,5 cm

Smärre nagg

872903

2021-02-28