Signe Persson-Melin vas

Signe Persson-Melin vas
Signe Persson-Melin vas
Signe Persson-Melin vas
Signe Persson-Melin vas
Signe Persson-Melin vas
Signe Persson-Melin vas
Signe Persson-Melin vas
Signe Persson-Melin vas
Signe Persson-Melin vas
Signe Persson-Melin vas
Signe Persson-Melin vas
Signe Persson-Melin vas

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIGNE PERSSON-MELIN, vas, glaserad keramik, signerad Signe Persson Malmö 1951, stämpelmärkt med spättan, höjd ca 41 cm

En handfull smärre glasyravslag och mindre kantnagg

872927

2021-02-03