Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIGNE PERSSON-MELIN, vas, glaserad keramik, signerad Signe Persson Malmö 1951, stämpelmärkt med spättan, höjd ca 41 cm
En handfull smärre glasyravslag och mindre kantnagg
872927
2021-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här