Gustaf Möllenborg Feron grädkanna silver
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAF MÖLLENBORG FERON, gräddkanna, rokokostil, silver, dekor med akantusslingor, avslut på 4 fötter, invändigt förgylld, stämplad GM F, Stockholm 1851, höjd ca 12 cm, vikt ca 171 g
Gravyr
872928
2021-02-03