George Rouault
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORGES ROUAULT (1871-1958): "Noces", etsning och akvatint, signerad i blyerts samt monogramsignerad i trycket, daterad 1928, bildmått ca 40x30 cm
Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem
Ej examinerad ur ram, löst sittande glas
872959
2021-02-08