Alex Katz akvatint

Alex Katz akvatint
Alex Katz akvatint
Alex Katz akvatint
Alex Katz akvatint

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ALEX KATZ (1927), "The swimmer", akvatint, signerad och numrerad 20/84, mäter ca 72x91 cm

Ej examinerad ur ram

872962

2021-02-03