Samovar

Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAMOVAR, 1800-tal, empirestil, märkt inuti locket med amorin samt bokstäverna I G, tenn, knopp och sockel i trä, höjd ca 34 cm

Mindre bucklor, bruks och åldersrelaterat slitage

872972

2021-02-09