Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLFAT, UPPLÄGGNINGSFAT, 2 dlr., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, längd ca 30-32 cm
Skålfatet med genomgående lagning, uppläggningsfatet emd större nagg
872982
2021-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här