Lena A Linderholm litografi

Lena A Linderholm litografi
Lena A Linderholm litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Vas med blommor, signerad samt E A , färglitografi, ca 59x77 cm

873000

2021-02-09