Snusdosa

Snusdosa
Snusdosa
Snusdosa
Snusdosa
Snusdosa
Snusdosa
Snusdosa
Snusdosa

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

SNUSDOSA, 1800-talets andra hälft, allmoge, snidad dekor av björk samt näver, locket med motiv av hus och träd, ca 9,5x4 cm

Bruksslitage

873019

2021-02-09