Clubfåtölj

Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

CLUBFÅTÖLJ, 1920-tal, skinn, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, fläckar, revor, defekt stoppning

873032

2021-02-05