Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
ERNST BARLACH (1870-1938, Tyskland), litografi, signerad E. Barlach, bildmått ca 26x34 cm
Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem
ej examinerad ur ram
873041
2021-02-08