Ernst Barlach

Ernst Barlach
Ernst Barlach
Ernst Barlach
Ernst Barlach

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

ERNST BARLACH (1870-1938, Tyskland), litografi, signerad E. Barlach, bildmått ca 26x34 cm

Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem

ej examinerad ur ram

873041

2021-02-08