Bernard Kirschenbaum väggobjekt
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERNHARD KIRSCHENBAUM (USA född 1926): Hidden self portrait, signerad och daterad på baksidan Kirschenbaum 1980, Litografi, collage på papper, 24x49 cm
Proveniens:
Galleri Nordenhake
Pappret ngt skrynkligt
873048
2021-02-28