Bernard Kirschenbaum väggobjekt

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNHARD KIRSCHENBAUM (USA född 1926): Hidden self portrait, signerad och daterad på baksidan Kirschenbaum 1980, Litografi, collage på papper, 24x49 cm
Proveniens:
Galleri Nordenhake

Pappret ngt skrynkligt

873048

2021-02-28