Ljusstakar Gusums bruk

Ljusstakar Gusums bruk
Ljusstakar Gusums bruk
Ljusstakar Gusums bruk
Ljusstakar Gusums bruk
Ljusstakar Gusums bruk
Ljusstakar Gusums bruk
Ljusstakar Gusums bruk
Ljusstakar Gusums bruk
Ljusstakar Gusums bruk
Ljusstakar Gusums bruk
Ljusstakar Gusums bruk
Ljusstakar Gusums bruk
Ljusstakar Gusums bruk
Ljusstakar Gusums bruk
Ljusstakar Gusums bruk
Ljusstakar Gusums bruk

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2 st, 1 par, Gusum, nr 7, 1800-tal, stämplade, mässing, höjd ca 38 cm

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

Bruks och åldersrelaterat slitage

873069

2021-02-21