Ewa Rudling fotografi Frank Zappa
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EWA RUDLING (född 1936): "Frank Zappa", fotografi, signerad a tergo Ewa Rudling, numrerad 1/30, bildmått ca 29x20 cm
Ewa Rudling om FRANK ZAPPA i Göteborg:
"- drog upp mig på scenen så att jag blev en del i hans show. Musiken var medryckande. Dansade runt med min kamera och följde med på flera konserter"
873073
2021-02-14