Lars Gösta Lundberg

Lars Gösta Lundberg
Lars Gösta Lundberg

Klubbat för:

800 SEK

800 SEK

LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): Komposition, färglitografi, signerad, daterad 1987 och daterad EA III/XXV, bär dedikation, bildstorlek 59,5 x 44 cm.

inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

873077

2021-02-15