Klubbat för:
720 EUR
Utropspris
900 EUR
VÄGGLAMPETTER, senempire, Frankrike 1800-talets mitt, förgylld och patinerad brons, höjd 26 cm
Lätt slitage
873088
2021-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här