Franska vägglampetter ett par

Franska vägglampetter ett par
Franska vägglampetter ett par
Franska vägglampetter ett par
Franska vägglampetter ett par
Franska vägglampetter ett par
Franska vägglampetter ett par

Klubbat för:

720 EUR

Utropspris

900 EUR

VÄGGLAMPETTER, senempire, Frankrike 1800-talets mitt, förgylld och patinerad brons, höjd 26 cm

Lätt slitage

873088

2021-02-06