Skåp rokoko

Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SKÅP, rokoko, 1700-talets mitt, Holland, fanérat i valnötsrot, spegeldörrar med karturscher och skuren dekor av rocailler, förgyllda beslag i brons, främre ben i form av lejontassar, höjd 184, 177x60 cm, nyckel medföljer, möbeln går att plocka isär

Renoverat

873091

2021-02-10