Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BENGT LANDIN (född 1933), färglitografi, komposition papegoja, signerad och numrerad 242/250, bildmått 70x56 cm
Zustandsbeschreibung
873093
2021-02-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner