Bengt Landin färglitografi

Bengt Landin färglitografi
Bengt Landin färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BENGT LANDIN (född 1933), färglitografi, komposition papegoja, signerad och numrerad 242/250, bildmått 70x56 cm

Zustandsbeschreibung

873093

2021-02-13