Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TRUMPET, modell "Oxford", mässing, serienummer 192890. längd ca 53 cm
Bucklor förekommer, slitage
873100
2021-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här