Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
GEORG SCHRIMPF (1889-1938): "Die Badende", signerad G Schrimpf, numrerad, träsnitt, bladmått 11,5x17 cm
"Ett samlarhem"
Fläckar
873114
2021-02-07