Stolar, 1700-tal
2021-02-04
873115
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 1 par, 1700-tal, ek, höjd 95, sitthöjd 45 cm
Bruksslitage, lagningar, förstärkningar, fläckar, rangliga