Assietter Hydman Vallien

Assietter Hydman Vallien
Assietter Hydman Vallien
Assietter Hydman Vallien
Assietter Hydman Vallien
Assietter Hydman Vallien
Assietter Hydman Vallien
Assietter Hydman Vallien
Assietter Hydman Vallien
Assietter Hydman Vallien
Assietter Hydman Vallien
Assietter Hydman Vallien
Assietter Hydman Vallien
Assietter Hydman Vallien
Assietter Hydman Vallien

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULRICA HYDMAN-VALLIEN, "Tulip", assietter, 10 st, Kosta Boda, 1900-talets slut, polykrom dekor, signerade, diameter ca 18,5 cm

873122

2021-02-06