P G Thelander litografi

P G Thelander litografi
P G Thelander litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

P G. THELANDER (född 1936) Komposition med päron, signerad samt numrerad 63/110, litografi, bildmått ca 38x53 cm

873124

2021-02-04