Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Millenium", 1999, signerad L. Jirlow, 799/1999, färglitografi, ca 58x72 cm

873130

2021-02-04